خط تولید نوار تیپ

فرمینگ خط تولید نوارتیپ
فرمینگ خط تولید نوارتیپ

خط اکستروژن (انفصال)  قطره ای برای تولید نوار تیپ کلافی استفاده می شود. در طول آبیاری روزانه ، کشاورزان با کنترل جریان آب ، دمای سطح و رطوبت زمین را کنترل می کنند تا از رشد یکنواخت محصول اطمینان حاصل شود. اگر به دنبال نوعی از  آبیاری مصنوعی هستید که در  آب ، انرژی صرفه جویی کنید استفاده از نوارتیپ قطره ای رول شده یک انتخاب عالی است.

دستگاه تولید نوار آبیاری قطره ای بغل دوخت و پلاک دار

همانطور که می تواند کوددهی ، سم پاشی و گردش آب را موثر و مناسب جلوه دهد ، در کاهش آفات کمک می کند و تولید را افزایش می دهد. اگرچه بیشتر برای کشت محصولات مزرعه استفاده می شود ، اما در کاربردهای گلخانه ای نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

هزینه کارگاه تولید نوارهای آبیاری قطره ای

 1. تنظیم سیستم کنترل فرکانس برای اکسترودر ، دستگاه و تراکتور ، تنظیم ساده ، قابل اعتماد ، پایدار ،با مصرف کم انرژی.
 2. بشکه پیچ اکسترودر از مواد آلیاژی با فرآیند خنک کننده و نیترید یونی ساخته شده است ، که از استحکام بالا ، مقاومت بالا در برابر سایش ، طول عمر طولانی و سایر مشخصات برخوردار است.
 3. تنظیم سیستم کنترل دمای اتوماتیک برای دمای گرمایشی اکسترودر و مهره ، کنترل دما با دقت بالا ، اثر قابل توجه صرفه جویی در انرژی.
 4. استفاده از کنترل موتور گشتاور برای سیم پیچ نوار قطره آبیاری ، می تواند به طور موثر بر نقص تنش غلبه کند ، و مجهز به دستگاه شمارش دیجیتال است. طول سیم پیچ را می توان به طور دلخواه زیر 2500 متر تنظیم کرد (در صورت لزوم برای افزایش طول متر ، قابل تنظیم است). rewinderدارای حافظه ، خاموش شدن خودکار زنگ و عملکردهای دیگر است.
 5. تجهیزات اتوماسیون بالا
ساخت خط تولید نوارتیپ
ساخت خط تولید نوارتیپ

اکسترودر تک پیچ

    از این دستگاه برای تولید اکستروژن لوله قطره ای هزارتو استفاده می شود. مواد انتقال یافته ، فشرده شده ، پلاستیک شده و با پیچ اندازه گیری می شوند. مواد اولیه پیچ بشکه دستگاه 38CrMoAlA است که تحت فرآیند نیترید دمای آنها بالا میرود یا پایین میاید. مواد دنده گیربکس(جعبه دنده) برای این مدا 20CrMnTiA ، تحت فرآیند کربنیزه شدن قرار میگیرند.قالب

انبار ماشین آلات تولید نوارتیپ
انبار ماشین آلات تولید نوارتیپ

مواد قالب از فولاد آلیاژی با کیفیت بالا است که اطفاء شده و دمای خاصی به آنها داده میشود ، خاموش و خو ، برای آبکلری سطح قالب از کروم استفاده میشود. آهار مواد از آلیاژ مس است.

چرخ قالب گیری جذب خلاء کلید کل تجهیزات ، طراحی و تولید آن ، بیانگر سطح کل واحد است. عملکرد آن به طور مستقیم با کیفیت تولید مرتبط است و کیفیت عملکرد محصول خوب یا بد را تعیین میکند. چرخ فرن دهی  ما از پردازش چند قطعه ، با استفاده از مرکز ماشینکاری پیشرفته با وسایل اندازه گیری مناسب و تجهیزات پردازش الکتریکی ، برای تولید قالب مسیر بالا ، عملکرد فوقالعاده ، دور عملکرد عالی ساخته شده است.

نمایشگاه و فروشگاه خط تولید نوارتیپ
نمایشگاه و فروشگاه خط تولید نوارتیپ

تراکتور کشنده

دستگاه کشش دو گروه کشش غلتکی است که با استفاده از حالت کنترل فرکانس ، پلاستیک PU وارد شده غلطتک ، کشش خوب ، استحکام بالا ، عمر طولانی دارد.دستگاه رول کردن نوارتیپ

دستگاه تولید تیپ های بغل دوخت و پلاکدار

فرمینگ خط تولید نوار آبیاری قطره ای تیپ
فرمینگ خط تولید نوار آبیاری قطره ای تیپ

دستگاه کوئلینگ با حلقه سه موقعیتی ، ساختار کابل با قطب سبک اتوماتیک ، با پلاگین لوله ، می توان هر حجم از آن را با حجم 2000 متر رول کرد. با هسته پردازش سریع ، کابل مخصوص میله نور را سیم کشی کنید. کنتور یک متر خودکار دیجیتال بدون تماس است.ویژگی های دستگاه

 1. قطر نوار توسط دستگاه کنترل قطر کنترل می شود که توسط خودمان اختراع شد تا اندازه گیری و کنترل قطر نوار دقیق ، ثابت و قابل اعتماد باشد.
 2. موتور اصلی دستگاه ، فرم دهنده قطعات و تراکتور همه سیستم کنترل تبدیل فرکانس را تنظیم می کنند و تنظیم آسان، عملکرد قابل اعتماد ، وشرایط کار پایداری دارد و مصرف کمی دارد.
 3. بشکه و پیچ اکسترودر پس از فرایند سخت شدن و خنک شدن و یونیزه شدن مواد آلیاژی را اتخاذ می کند که دارای ویژگی های سختی بالا ، مقاومت در برابر سایش و ماندگاری طولانی است. پیچ اکسترودر طراحی ویژه ای داردکه باعث می شود مواد اولیه به خوبی پلاستیک شوند و خط به طور ثابت کار کند.
 4. دمای گرمایش دستگاه اکسترودر و قالب سرپیچ به صورت خودکار سیستم کنترل دما را تنظیم میکند. دقت کنترل کننده دما زیاد است و به طور واضح باعث صرفه جویی در مصرف انرژی نیز می شود.
 5. نوار آبیاری قطره ای توسط ماشین های الکتریکی لحظه ای پیچیده شده است. نوار آبیاری قطره ایی می تواند بر تنش پدید آمده به طور مؤثر غلبه کند. دستگاه هنوز تجهیزات لازم جهت محاسبه طول نوار آبیاری قطره ای را دارد. طول نورد می تواند تا 2500 متر باشد (در صورت نیاز به طولانی شدن متر ، می توان آن را سفارش داد). دستگاه نورد وظایف حافظه و هشدار خودکار و غیره را دارد.
 6. کل دستگاه از نظر عموم مردم ، معقول ، و زیبا طراحی شده و درجه اتوماسیون آن بالا است.
خط تولید نوارهای آبیاری قطره ای تیپ
خط تولید نوارهای آبیاری قطره ای تیپ

محدوده کاربرد نوار آبیاری قطره ای

از نوار آبیاری قطره ای می توان به طور گسترده در صرفه جویی در مصرف آب و آبیاری مزارع کشاورزی (پنبه ، انگور ، بادام زمینی و گندم و غیره) ، گلخانه ، باغها و غیره و منطقه کوهستان و تپه استفاده کرد.

دستگاه کلاف (رول) جمع کن خط تولید نوارتیپ
دستگاه کلاف (رول) جمع کن خط تولید نوارتیپ

ویژگی های نوارهای آبیاری قطره ای

تجهیزات صرفه جویی در آب آبیاری قطره ای دارای حالت رفع جریان آشفته و سیستم جبران فشار است. مسیر جریان هزارتوی آن با فشار داغ خلاء یک بار شکل می گیرد. دقت در ساخت آن زیاد است. دارای ورودی های آب زیادی دارد که می تواند مانع از گرفتگی نوار شود ، حجم قطره های آب نیز برابر و یکسان است..

طراحی و مشخصات بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *